Ми розробляємо та проводимо “гаражі ідей”, хакатони, тренінгові, інкубаційні та акселераційні програми різної складності та тривалості для тих, хто замислюється про створення соціального підприємства або планує його діяльність та підготовку до запуску. Наші експерти- практики фінансового і бізнес-моделювання, маркетингу, комунікацій, продажів допомагають розробити продукт та побудувати стратегію виходу на ринок.
Підготовка соціальних підприємців до запуску
Ми надаємо підтримку нашим клієнтам у сфері стратегічного планування, аналізу, управління змінами та організаційної трансформації, щоб здійснити важливі зміни у їхньому соціальному бізнесі. Організовуємо курси з підвищення кваліфікації для співробітників соціальних підприємств, знаходимо партнерів та можливості фінансування для розвитку.
Розвиток соціальних підприємств
Ми надаємо послуги урядовим та регіональним установам, муніципалітетам та об’єднаним територіальним громадам з оцінки стану розвитку екосистеми для соціального підприємництва. Залучаючи міжнародні інструменти та практики, ми допомагаємо проаналізувати стан і визначити пріоритети для розвитку.
Проведення оцінки екосистеми для розвитку соціального підприємництва
Ми проводимо дослідження (фокус-групи, інтерв’ю з різними групами стейкхолдерів), збираємо інформацію, аналізуємо дані, які використовуємо для розробки національних та місцевих програм сприяння розвитку соціальному підприємництву. Для їхнього успішного втілення ми організовуємо підвищення кваліфікації
та навчальні візити для співробітників урядових
та регіональних установ, муніципалітетів та ОТГ.
Розробка національних та місцевих програм із розвитку соціального підприємництва
Ми співпрацюємо з великим та середнім бізнесом, допомагаючи компаніям розробляти та реалізовувати програми розвитку соціального підприємництва на території їхньої присутності або у сфері їхньої діяльності. Розробка індикаторів та інструментів оцінки впливу програм є важливою складовою в цьому напрямку.
Розробка програм КСВ, спрямованих на розвиток соціального підприємництва
Хочете першими отримувати інформацію про новини та можливості від SILab Ukraine?
Заповнюйте форму
Close
Залишіть Ваші контактні дані і ми звяжемося з Вами найближчим часом
E-mail
Ваше імя
Коротка суть звернення
I agree to the Terms of Service
Залишіть Ваші контактні дані і ми звяжемося з Вами найближчим часом
I agree to the Terms of Service
©2021 - SILab | All right reserved
info@silabua.com
Наші соц. мережі:
Наш E-mail: