Блог SILab

Social Impact Award Ukraine 2021

Учора відбулась Social Impact Day 2021: Міжнародна конференція та церемонія нагородження SIA Ukraine 2021. Вітаємо переможців IONKID, CupToU, Check It, які отримали 1500€ на розвиток своїх імпакт-стартапів, а також улюбленців публіки Challity, які отримали 500€.

Під час заходу було присвячено окремий блок нашому міжнародному експерту, керівнику Impact Funds Initiative від EVPA — Мартайну Блому. У 2003 році він розпочав свою кар’єру як підприємець, коли покинув агентство JongeHonden. Із 2007 року зі своєю компанією Droomzaken він був активним інвестором у рідних Нідерландах. У 2016 році він став співзасновником Hivos Impact Investments та двох фондів під управлінням великої голландської неурядової організації. Протягом багатьох років Мартайн займав чимало посад у правліннях та інвестиційних комітетах фондів, ініційованих університетами та урядом Нідерландів. Він також є співзасновником і був членом правління мережі бізнес-ангелів “De Investeerdersclub”. Тепер Мартайн є бізнес-ангелом Ukrainian Social Venture Fund, який ми розвиваємо разом з партнерами.


Також у межах конференції ми обговорили важливі для соціальних підприємців аспекти — творення бізнесу й залучення ресурсів фінансових та ні. Успішні імпакт-підприємці поділились власним досвідом, помилками та реальними історіями успіху. Тут ми і сміялись, і пишались, і, звісно ж, надихались, що є сили!


Команда SILab Ukraine не сиділа осторонь і також взяла участь у конференції та нагородженні. Ви нас точно бачили в ролі модераторів та членів журі. Ми отримали крутезний досвід! Дякуємо!


Нагадаємо, що була організована за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Співорганізатор конференції – School of ME .