Блог SILab

Центр розвитку здоров'я дитини - випускники SELab

Klein — це сучасний Центр розвитку здоров'я дитини інклюзивного типу розташований у місті Рівне. Одночасно Klein — організація, орієнтована на соціальний результат. Команда центру розвитку є випускником нашої акселераційної програми SELab. Основний напрям діяльності центру — розвиток дітей, у тому числі з особливими потребами.
Особливість центру розвитку Klein у тому, що частина дітей, чиї батьки можуть оплачувати заняття, займаються платно, а малеча соціально незахищених груп населення може відвідувати заняття абсолютно безплатно. Весь травень 2021 у центрі займалось 10 дітей, а з них 4 - дітки з інтернату, які проходили терапію безкоштовно.
“Ми втілюємо справжню інклюзивність, бо всі вихованці в нашому центрі займаються разом – на рівних умовах. У разі розширення груп, наш центр зможе збільшити кількість безкоштовних місць, щоб надавати послуги родинам із соціально вразливих категорій. У цьому і полягає головна мета соціального підприємництва” — команда Klein про те, як вони будуть свій соціальний бізнес.
У центрі розвитку працює команда з кваліфікованих фахівців, що точно знають, як знайти підхід до кожної дитини.
Серед них є:
• психолог;
• логопед;
• музичний керівник;
• реабілітолог;
• вчитель англійської.

Також у центрі облаштована темна сенсорна кімната, яка допомагає дітям з особливостями в розвитку почувати себе в безпеці. Заняття у цій кімнаті допомагають стимулювати роботу головного мозку, а як результат — формуються нові навички та відчуття. Така терапія є корисною для всіх без виключення дітей, адже допомагає корегувати поведінку та реакцію на навколишнє середовище.
Команда Klein подолала складний та неймовірно цікавий шлях, створюючи центр, але тепер вона на своєму досвіді доводить, що головне - йти до мети. Розвиватись та втілювати свої плани.
Якщо ви знаходитесь у Рівному або маєте знайомих з маленькими дітьми, запрошуємо вас відвідати декілька занять у Центрі розвитку здоров'я дитини Klein. Так ви допоможете не тільки розвитку своїх або знайомих малюків, але й допоможете команді розвиватись й надавати більше безкоштовних місць дітям незахищених верств населення.