Блог SILab

Випускний Digital Labs: соціальні підприємці

Випускний програми Digital Labs для соціальних підприємців 🔥

Минулої п’ятниці відбувся випускний онлайн-лабораторії, присвяченої теорії змін та соціальному впливу, від House of Europe та SILab Ukraine. Протягом шести зустрічей ми працювали над вивченням методології, що дозволяє вимірювати соціальний вплив.

Базою для навчальної програми став посібник “Максимізуй свій вплив: дороговказ для соціальних підприємців”, розроблений міжнародними експертами з Туреччини, Великобританії та Естонії.

😎 Оволодіти методологією допомагали досвідчені соціальні підприємці та імпакт-інвестори з ЄС, Великобританії та України.

Дякуємо усім учасникам програми, що долучились, пройшли цей шлях разом з нами. Та вкотре довели, що соціальні підприємці мають сили й мотивацію не тільки на те, щоб просто розвивати бізнес, але й впливати, змінювати, допомагати суспільству! А потім ще й вимірювати цей вплив. Ви неймовірні, ми, SILab Ukraine та House of Europe, пишаємося вами! 💙

Зберігайте фотографії на згадку про цю програму, знання та нові знайомства, що трапились завдяки нашій програмі!

📍Усі охочі ознайомитись з посібником “Максимізуй свій вплив: дороговказ для соціальних підприємців” можуть завантажити його тут.