Блог SILab

10 цікавих фактів про SILab Ukraine до нашого Дня Народження

Сьогодні SILab Ukraine виповнюється 4 роки, і ми все ще не можемо оговтатись від усвідомлення, скільки ж всього трапилось з нами за цей час. І сьогодні, бо коли ж як не у свій День Народження, ми хочемо згадати про те, що наша команда зробила за ці 4 роки. Звісно, охопити все-все не вийде, але ми зробимо акцент на найцікавішому - обіцяємо!


1. Хоча офіційна дата нашого народження 15 грудня 2017 року, свою першу Міжнародну школу для соціальних підприємців ми провели ще у 2016 році. У 2018 році вона перетворилася в акселератор для соціальних підприємців SELab, який ми намагаємося проводити щорічно.

2. У 2020 році SILab Ukraine стала однією з організацій-співзасновниць Ukrainian Social Venture Fund.

3. У 2021 році ми стали частиною великого проєкту від EVPA “Партнерство задля впливу”, що орієнтований на розвиток соціального інвестування у країнах Східного Партнерства.

4. Цього року разом з партнерами ми провели у Харкові Форум з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності й залучили понад 300 експертів, соціальних підприємців, представників громадських організацій, корпорацій та викладачів.

5. 16 наших випускників запустили свої соціальні підприємства, а ще 12 готуються до запуску.

6. З трьох людей наша команда зросла до семи, хоча це все одно не багато, але, повірте, дуже цінно.

7. Наша команда долучилась до створення Програм розвитку соціального підприємництва у Вінницькій та Івано-Франківській міських територіальних громадах.

8. Тренінгові заходи SELab охопили 15 міст України, а скільки ще навчальних програм відбулось в онлайн-форматі нам навіть не перелічити!

9. Ми об’єднали понад 50 експертів у межах акселератора SELab, де вони надають консультації соціальним підприємцям з різних аспектів бізнес-діяльності.

10. Наша команда долучилась до створення довідника “50 ідей для створення соціальних підприємств”, посібника “Успішні практики співпраці у сфері закупівлі на надання послуг між муніципалітетами та соціальними підприємствами”. Також цього року ми зробили переклад посібника “Максимізуй свій вплив: дороговказ для соціальних підприємців”.

Далі буде! Тепер ви знаєте, що ми точно дарма не втрачали час протягом цих чотирьох років!


А ще День Народження — це чудова нагода подякувати всім, хто весь цей час з нами. Тож любі наші партнери, експерти та ментори, випускники, дякуємо за ваші знання, амбіції, експертизу, відповідальність, людяність, усвідомленість та бажання експериментувати, тестувати й створювати нове. Соціальне підприємництво розвивається, а громади змінюються саме завдяки нашій спільній праці!

Дякуємо