Блог SILab

ГО «Намисто Друзів» - випускники SELab

Допомога випускникам SELab не закінчується після завершення програми. Ми стежимо за успіхами наших соціальних підприємців, відповідаємо на питання, які з’являються на нових етапах розвитку бізнесу, і створюємо спільноту, де всі діляться досвідом. Також ми завжди з гордістю розказуємо про кожного з них.

Знайомтесь зНаталією Григор’ян! Вона наша випускниця, а також Голова ГО «Намисто Друзів». Наталія є ініціаторкою створення Інклюзивної гончарні «Світ надій» на базі ГО у місті Миколаєві, де молодь з інтелектуальними порушеннями проходить працетерапію, а також має можливість спілкуватися й адаптуватись до суспільства. Також на базі ГО «Намисто Друзів» є можливість для навчання молоді роботі з комп’ютерами.
Інклюзивна майстерня була відкрита у жовтні 2020 року в Миколаєві за підтримки Фонду родини Нечитайло та ОБФ «Доброта и Доверие». Вона створена, аби допомагати дітям з порушеннями розвитку соціалізуватися, здобувати навички, віднаходити й прокачувати свою креативність.Також ліплення з глини розвиває такі важливі вміння, як змога концентруватись та терпіння. Команда ГО “Намисто друзів” влаштовує майстер-класи з гончарства для усіх охочих, вилучені кошти допомагають оплатити приміщення для гончарні, матеріали, а також пришвидшують розвиток майстерні.

Команда має такі плани на майбутнє:
1. зробити ремонт у другій кімнаті, де буде розміщено піч та стелаж.
2. створити та запустити сайт майстерні-студії
3. залучити ресурси для придбання компресора для фарбопульта
4. організувати благодійну виставку-продаж гончарних виробів.

Підтримати команду ГО “Намисто друзів” можна, придбавши вироби, зроблені у гончарні. Та якщо ви знаходитесь у Миколаєві, ми рекомендуємо відвідати їхні майстер-класи, аби не тільки навчитися працювати з глиною, але й отримати прекрасні емоції від процесу.